MENU
ПРО ФОНД
Наша команда активно співпрацює з різними фондами Житомира, Львова, Києва, Полтави, Чернівців, Дніпра, Вінниці, інших міст України та Європи для того, щоб допомагати нашим Захисникам та всім постраждалим, внаслідок війни.
НАША ДІЯЛЬНІСТЬ

Все розпочалося з 2004 року... Члени нашої команди вже тоді почали займатися соціальною та мистецькою діяльністю і стали організаторами та співорганізаторами в ряді таких проєктів, як: «Перша нота», «Альтернатива», радіовистави для людей з вадами зору, «Це-TVоя Тема», «Кава без цукру», «Особиста думка», «Натхненні Житомиром», «Разом за життя», «Чому так?»


З 2014 року працювали на базі Громадської організації «Ц-ТВоє». Нами було створено ряд проєктів:

«Культурна версія», «Телеміст «95-та, ми з Вами», серія документальних фільмів: «Донбас», «Вогонь самопосвяти», «Де Шодуар?», «Незламний. Шлях до мрії», міжнародний культурний проєкт «ArtManifesto» (Польща) та ін.


З перших днів повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну, наша команда почала активно займатися волонтерською діяльністю в Благодійному фонді «Янголи Армії», а згодом, об’єднавши свої зусилля, створили Благодійний фонд «ТЕРИТОРІЯ ЮА» («TERRITORY UA»).

Основні зусилля фонду направленні на допомогу сім’ям, потерпілим від російської агресії, дітям з обмеженими можливостями, закриття потреб наших Захисників та поширення української культури за кордоном.


Запустили проєкт «FreeRUN» – серія благодійних онлайн-забігів, створених з метою популяризації спорту, та об’єднання бігового ком’юніті і небайдужих людей по всьому світу для допомоги постраждалим, внаслідок війни.


Прийняли участь у міжнародному фестивалі «Mather Earth» (Німеччина), та стали учасниками встановлення світового рекорду «Наймасовіше одночасне виконання Державного Гімну України приурочене до Дня Незалежності України».


Завдяки співпраці фондів TERRITORY UA, Янголи Армії, Associazione Svitanok та Associazione Kolos (Італія) був реалізований спільний проєкт «Дивовижна Україна», який направлений на поширення української культури та традицій за кордоном.


На сьогоднішній день TERRITORY UA продовжує невпинно працювати на користь нашої країни, адже ми віримо що потрібно постійно робити добрі справи, бо там, де багато добрих справ - там багато гарних людей, а там де багато гарних людей - там TERRITORY UA!

НАША МІСІЯ
TERRITORY UA об’єднує тих, хто не байдужий, хто не залишається осторонь, хто має бажання та можливість допомогти нашій країні та її Захисникам.

Нашою метою є здійснення благодійної діяльності для надання допомоги потерпілим від російської агресії, дітям з обмеженими можливостями, закриття потреб наших Захисників, поширення української культури та традицій за кордоном, реалізації програм соціального захисту та надання правової та соціальної допомоги громадянам України
КОНТАКТИ

cf.territoryua@gmail.com

+38 (097) 940 34 35

Юридична адреса:

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 1

Фактична адреса:

10003, м. Житомир, вул. Перемоги, 7Б

Зв'язок з нами
Маєте запитання чи побажання? Заповніть форму нижче, та ми неодмінно зв'яжемось з Вами
You agree to our Terms and Conditions
Made on
Tilda